Hakkımızda

Som Ambalaj A.Ş. Karaman Organize Sanayi Bölgesinde 2003 yılında kurulan tifdruk baskı tesisleriyle faaliyete geçmiştir. Başlangıcını, başarısına referans alan, dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve bu gelişmeleri optimal bir düzeyde teknik donanıma ekleyen firmamızın doğal olarak en büyük hedefi dalında mükemmeli sunmaktır.

  • Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan şirketimiz yeni yatırımlara girişmiş, bu bağlamda makine, alet-ekipman alımlarına hız vermiştir. 2011 yıl sonu itibari ile mevcut üretim kapasitemiz artmış bulunmaktadır.
  • Som Ambalaj-1 13.000 m² 'si kapalı, 20.000 m² 'si açık, Som Ambalaj-2 3.000 m² 'si kapalı, 11.000 m² 'si açık alan olmak üzere toplam 47.000 m² alan üzerinde faaliyet gösteren Som Ambalaj A.Ş. hızla büyümüş ve çok kısa zaman içerisinde baskı sektöründe isminden ve kalitesinden söz ettirmiştir.
  • Kapasitemiz % 40'ını ihracata yöneltmiş olan şirketimiz, yurt dışında da alt yapısını oluşturmuştur. İhracatı ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalışan
    Som Ambalaj A.Ş. kaliteli üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında, hem ülkemizin hem de şirketimizin adını duyurmuştur. Hedefimiz en yüksek kaliteyi, en hızlı en güzel hizmetle müşterimize sunmaktır.
YÜKSEK KALİTE

Tasarımdan üretime kadar devam eden süreçte ayrılmadan, sipariş ve ödeme, teslimat olmak üzere her aşamada yanınızdayız.

DESTEK

Hızlı ürün üretimi ve sevkiyatı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

Misyon ve Vizyonumuz

MİSYON

Toplam kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dinamik pazarlama organizasyonu ile toplam kalite felsefesinden taviz vermeksizin, mevcut ürün ve hizmetlerin verimliliğini ve karlılığını sürekli geliştirmek.

Oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapıyı ve şirket kültürünü korumak.

Vizyon

Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet yelpazemizi arttırmak ve müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden en yüksek katma değeri almalarını sağlamak.
Nitelikli çalışanlarımızı en üst seviyede kullanmak ve çalışanlarımızın iş tatminini, mutluluğunu ve eğitim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak.